Skip to content

Zabiegi rehabilitacyjne – Centrum Rehabilitacji Gawłowska

Zabiegi rehabilitacyjne – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
Plażowa Kategoria
Plażowy Opis

rehabilitacjaW przypadku urazów i kontuzji niezwykle ważna jest szybka i skuteczna pomoc. Profesjonalny fizjoterapeuta i rehabilitant udzielają pomocy szybko i bezpiecznie, zgodnie z wiedzą naukową i przepisami prawa. Miejscem gdzie można liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanej kadry zdecydowanie jest Centrum Rehabilitacji Gawłowska.

Zarówno Postępowanie rehabilitacyjne jak i wszystkie zabiegi, są dobierane taki sposób, aby były adekwatne do potrzeb i możliwości osoby cierpiącej. W ofercie znajdują się fala uderzeniowa, terapia manualna, rehabilitacja kręgosłupa oraz krioterapia miejscowa.

Dodatkowo w ofercie znajduje się taping, terapia przeciw obrzękowa, suche igłowanie, a także terapia INDIBA polegająca na biostymulacji komórek, w taki sposób aby przyspieszyć gojenie ran, dodatkowo uzyskać efekt znieczulający oraz fibrolityczny.

Świetnie sprawdza się w przypadku ograniczenia ruchu, urazów narządu w ruchu, a także terapii chronicznego bólu miednicy. Jest także skuteczna w leczeniu procesów zapalnych, którym towarzyszą bóle w kręgosłupie czy kończynach.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Plażowy Telefon
663025800
Plażowy NIP
8981153108
Plażowy REGON
363264255
Plażowa Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
  • Zabiegi rehabilitacyjne – Centrum Rehabilitacji Gawłowska