Skip to content

Psycholog w poradni Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław

Psycholog w poradni Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław
Plażowa Kategoria
Plażowy Opis

W dzisiejszych czasach coraz łatwiej jest stracić siłę i chęć do życia. Ciągły stres, narastająca presja, a także utrata sensu istnienia na rzecz niestabilnych wartości sprzyjają poczuciu zagubienia i zastraszenia. Umysł zaczyna chorować, choć przecież każda cząstka człowieka jest z nim połączona. Na szczęście ból psychiczny można opanować. W naszej Klinice Zdrowego Umysłu zajmujemy się nie tylko modnym ostatnio treningiem umysłowym.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.1

W kręgu naszej troski leżą przede wszystkim realne problemy, z którymi borykają się otaczający nas ludzie. Jesteśmy zespołem doświadczonych speców od zdrowia psychicznego, wykształconych psychiatrów i psychologów, także dziecięcych oraz młodzieżowych, posiadających kwalifikacje i uprawnienia, wymagane do pracy w tych zawodach. W naszych przytulnych gabinetach we Wrocławiu zajmujemy się prowadzeniem regularnej psychoterapii indywidualnej oraz grupowej, również par i rodzin, ale także profesjonalnym leczeniem poważniejszych chorób i zaburzeń psychicznych.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.2

Wśród leczonych przez nas schorzeń wymienić można chociażby celiakię, zaburzenia seksualne i zaburzenia odżywiania, stany lękowe i depresyjne, zaburzenia psychosomatyczne oraz nerwicę. Opiekujemy się chorymi na chorobę trzewną, często z towarzyszącą anemią, a także kobietami w okresie ciąży, porodu i połogu. Oferujemy możliwość umówienia się na konsultacje dietetyczne oraz wizyty domowe, również w języku angielskim.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.3

Dzięki przystępnym cenom wspieramy wielu pacjentów, którzy wychodzą na prostą. Chętnym oprócz standardowej rejestracji telefonicznej proponujemy także zapisy poprzez stronę internetową, gdzie można samodzielnie dokonać wyboru konkretnego specjalisty, wraz z terminem wizyty i możliwością jej przełożenia.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.4

Choć jesteśmy prywatną placówką, nasze starania i podejście do pacjentów dały nam ich zaufanie, wdzięczność, uśmiech, co jest najlepszą nagrodą za starania i poświęcony czas. Robimy wszystko, by każdy czuł się u nas jak w prawdziwym domu, a opuszczając go, czuł się zdrowszy i szczęśliwszy.

Klinika Zdrowego Umysłu

Plażowa WWW
Plażowy Telefon
530545002
Plażowy NIP
8971708697
Plażowy REGON
021409951
Plażowa Siedziba
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
  • Psycholog w poradni Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław
  • Psycholog w poradni Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław
  • Psycholog w poradni Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław
  • Psycholog w poradni Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław