Header image alt text

SiatkowkaPlazowa.pl

Siatkówka Plażowa

Skup aut Wrocław firma AutoGTA

Skup aut Wrocław firma AutoGTA
Plażowa Kategoria
Plażowy Opis

Auta GTA to specjalizująca się w skupie samochodów firma z Wrocławia z kilkunastoletnim stażem. Firma prowadzi skup aut zarówno sprawnych jak i uszkodzonych. W tym również tych z awaria silnika, po zalaniu lub pożarze, powypadkowych, wymagających napraw lakierniczych oraz blacharskich a także samochodów do kasacji.

W zależności od roku produkcji pojazdu oraz jego stanu technicznego Auta GTA dojeżdża bezpłatnie do klienta na terenie całego województwa dolnośląskiego. Istnieje także możliwość bezpłatnej wyceny samochodu Online. W przypadku aut sprawnych i zadbanych taka forma sprzedaży zapewnia uzyskanie satysfakcjonującej, rynkowej wartości za pojazd, przy zachowaniu minimum formalności oraz ekspresowej płatności.

Skup aut powypadkowych lub bezpośrednio do złomowania stanowi za to alternatywą dla wszystkich osób, którym zależy na pozbyciu się pojazdów, którego z różnych powodów nie chcą lub nie mogą już naprawiać. Poza samochodami osobowymi firma skupuje także pojazdy dostawcze, ciężarowe, specjale oraz przyczepy czy pojazdy zabytkowe.

Skup Aut AutoGTA

Plażowa WWW
Plażowy Telefon
730117117
Plażowy NIP
8951876724
Plażowy REGON
020742967
Plażowa Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
  • Skup aut Wrocław firma AutoGTA