Header image alt text

SiatkowkaPlazowa.pl

Siatkówka Plażowa

Med-Orth – sklep ortopedyczny we Wrocławiu

Med-Orth – sklep ortopedyczny we Wrocławiu
Plażowa Nazwa:
Med-Orth – sklep ortopedyczny we Wrocławiu
Plażowa Kategoria:
Plażowy Opis:

Med-Orth jest profesjonalnym sklepem ortopedycznym, w którym klienci znajdą wszystkie produkty i akcesoria usprawniające im powrót do zdrowia i rehabilitację pourazową. W ramach oferty sklepu znajdują się m.in wysokiej klasy gorsety do leczenia skolioz i skrzywień kręgosłupa, robione na miarę obuwie ortopedyczne wraz z całą gamą praktycznych wkładek, artykuły przeciwżylakowe i zapobiegające powstawaniu odleżyn, produkty sanitarne oraz kompleksowe wyposażenie dla osób po amputacjach.

Obuwie ortopedyczne ze sklepu Med-Orth Wrocław fot.1

Dodatkowo, wieloletnie doświadczenie firmy Med-Orth wpłynęło na rozwinięcie oferty sklepu o własną produkcję protez kończyn. Specjaliści przygotowują dla klientów protezy od A do Z, tak, by w pełnie odpowiadały one potrzebom i maksymalnie ułatwiały życie bez kończyny własnej. Protezy są wymierzane, dopasowywane, a ich finansowanie realizowane przy pomocy NFZ.

Obuwie ortopedyczne ze sklepu Med-Orth Wrocław fot.2

Kadra Med-Orth pomaga też uzyskać informacje o możliwości skorzystania z dopłat z innych urzędów i instytucji, dzięki czemu koszt protezy będzie maksymalnie niski.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Plażowa WWW:
Plażowy Telefon:
713723033
Plażowy NIP:
8990027389
Plażowy REGON:
930326316
Plażowa Siedziba:
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
  • Med-Orth – sklep ortopedyczny we Wrocławiu
  • Med-Orth – sklep ortopedyczny we Wrocławiu