Header image alt text

SiatkowkaPlazowa.pl

Siatkówka Plażowa

Szkoła Tańca Estilo – kurs zumby

Szkoła Tańca Estilo – kurs zumby
Plażowa Nazwa:
Szkoła Tańca Estilo – kurs zumby
Plażowa Kategoria:
Plażowy Opis:

Szkoła Tańca Estilo zaprasza na zajęcia zumby. Na kształt zumby składa się ogromna sekwencja ruchów tanecznych zaczerpniętych z przeróżnych tańców połączonych z konwencją aerobiku.

Zumba została opracowana przez Kolumbijczyka, choreografa i tancerza Alberto Pereza, pod koniec lat 90′ tych ubiegłego stulecia. Jak to choreograf, który na dodatek fascynował się całym szerokim spektrum tańca, czuł muzykę i potrafił stworzyć spójną całość, podsyconą spontanicznym i bardzo energicznym wkładaniem kolejnych elementów do tej układanki. Układanka ta potem stała się hitem w centrach sportowych i bryluje w nich do dziś. Zumba jest uwielbiana przez kobiety, dzieci, ale także coraz częściej mężczyzn.

Tu bardzo umiejętnie zostały połączone tańce, których nikt nawet nie ośmieliłby się połączyć. Są to: salsa, merengue, reggaeton, cha-cha, twist, rumba, taniec brzucha, flamenco, cumbia, samba, mambo, soca, hip-hop. Jak widać ten niezwykły miks, aż porusza do zabawy. Tego trzeba spróbować! Korzyści zdrowotne murowane! Zumba nie zna ograniczeń wiekowych, płciowych, czy też nie wymaga szczególnej kondycji ruchowej, doświadczenia tanecznego czy fitnessowego. Jako formę ruchu można natomiast bardzo szybko dostosować ją do indywidualnych potrzeb uczestnika zajęć.

Obecnie zumba jest już znana w ponad 110 krajach na całym świecie. Entuzjastami tego rodzaju aktywności są takie sławne postaci, jak: Jennifer Lopez, Madonna, Victoria Beckham, Shakira, czy Natalie Portman. Zumba daje wiele frajdy, dzięki czemu łatwo można złapać zumbowego bakcyla. Na godzinnej zumbie traci się nawet do 600 kcal, a w sposób zauważalny poprawia się z czasem nasza kondycja i ogólna wydolność organizmu! Zumba to świetna zabawa, nietypowa formuła, efektywność, entuzjazm i łatwość.

Daj się ponieść korzyściom jakie daje Zumba!

Plażowy Telefon:
531944948
Plażowy NIP:
9111809086
Plażowy REGON:
932797592
Plażowa Siedziba:
ul. Armii Krajowej 10A/3 50-541 Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *